اطلاعات

تولید کننده‌ها

محصولات جدید

فراهم کننده‌ها

هیچ توزیع کننده ای وجود ندارد

برچسب‌ها

محصولات بازدید شده

لنز رنگی نیو ویژن (NEW VISION)

50

محصول جدید

برند نیو ویژن

با کیفیت فوق العاده - در 40 رنگ جدید جذاب - دارای عمر مفید یک ساله - ساخت شرکت نیوویژن کره جنوبی - دارای مجوز بهداشت و دارای استاندارد

جزییات بیشتر

اطلاعات بیشتر

 برند نیو ویژن :

با کیفیت فوق العاده - در 40 رنگ جدید جذاب - دارای عمر مفید یک ساله - ساخت شرکت نیوویژن کره جنوبی - دارای مجوز بهداشت و دارای استاندارد x یشتر انسانها دوست دارند تا رنگ چشم های خود را بتوانند با رنگ پوست و یا لباس و آرایش خود ست کنند برای این منظور لنزهای رنگی در رنگ های متنوع وارد بازار شدند تا همه بتوانند به زیبایی چشم های خود بیفزایند. لنزهای رنگی طرفداران خاص خودش را دارد اما از آنجایی که لنزها در داخل چشم قرار میگیرند میبایست در انتخاب آن دقت نمود و از خرید لنزهای بدون کیفیت اجتناب نمود. در تولید لنزهای رنگی نیوویژن رنگدانه جایگزین تولید لنز با رنگهای خطی شده است که در چشم طبیعی تر به نظر میرسد. لنزهای رنگی نیوویژن رنگ طبیعی چشم را شفاف تر کرده و زیبایی خاصی به آنها میدهد. لنزهای نیوویژن دارای 38 درصد آب و پلیمر 55 درصد میباشد که به شما کمک میکند تا لنز را در چشم احساس نکنید. لنزهای نیوویژن به راحتی در چشم قرار میگیرد به طوری که بعد از چند دقیقه آن را در چشم احساس نمیکنید لنز نئوویژن با رنکهای بسیار متنوع طرفداران خاص خود را در میان استفاده کنندگان از لنز دارد. لنز رنگی و طبی رنگی نئو ویژن برندی کره‌ای است که با تنوع رنگ بسیار زیاد و کیفیتی که داره جایگاه خوبی رو در بازار و بین مشتریان پیدا کرده است. این برند در دو نوع لنز رنگی و لنز طبی رنگی در بازار به فروش میرسد. مزیت اصلی این لنز راحتی بسیار زیاد آن است. این لنز سالانه جزو معدود لنزهای سالانه است که دارای ۴۵ درصد آب میباشد و به همین دلیل راحتی لنز فصلی را در کنار دوام لنز سالانه به ارمغان می آورد لنزهای رنگی (زیبایی) اورجینال نیوویژن با کیفیت فوق العاده در 5 رنگ جذاب آبی- سبز- عسلی – خاکستری – بنفش عرضه میگردد این محصول متعلق به شرکت نیوویژن کشور کره جنوبی بوده که روی بسته آن حک شده است * طراحی رنگ زیبا و تنوع رنگ بسیار زیاد * 38 درصد آب *راحتی فوق العاده بر روی چشم *ماندگاری و دوام بالا در عین راحتی فوق العاده * استفاده از فناوری تمام قالبی * دارای فیلتر UV * بسته بندی داخل بلیستر Dia meter: 14.0, BC: 8.6 _دارای گواهینامه های استاندارد بین المللی CE, ISO13485, ISO9001, KFDA لنز new vision دارای آب 38% و پلیمر 55% میباشد كه این به شما كمك میكند تا لنز را در چشم احساس نكنید. لنز new vision به راحتی در چشم قرار میگیرد، به طوری كه بعد از چند دقیقه آن را در چشم احساس نمی كنید. دارای استاندارد ce و iso13485 میباشد _ دارای مجوز وزارت بهداشت به شماره 325م43.

ارسال از طریق پست صورت گرفته و پرداخت وجه درب منزل میباشد برای اطلاع از قیمت لطفا با شماره 09134027450 تماس حاصل فرمائید.جهت مشاوره و ثبت سفارش کد 50 را به شماره فوق پیامک نمائید.