لنز

اطلاعات

تولید کننده‌ها

پرفروش ترین‌ ها

فراهم کننده‌ها

هیچ توزیع کننده ای وجود ندارد

برچسب‌ها

محصولات بازدید شده

جاروبرقی پاکتین 4300

لنز طبی هارد بوستون (hard boston)

59

محصول جدید

لنز طبی هارد بوستون

نوع لنز هارد RGP، شرکت سازنده: Boston Xo، کشور سازنده انگلستان(uk) مواد تشکیل دهنده پلیمرو... ، منحنی پایه: بستگی به نوع لنز دارد از مایوپی تا کراتوکونوس(قوز قرنیه)، قطر لنزDIA : 8.7 تا 11.2 و برای لنزهای اسکرال تا 12.9، ابرسانی : 48% ، اکسیژن رسانی DK: 160 نمره لنز:costum order، تعداد لنز در بسته بندی اصلی: یک عدد، جنس بستخ بندی شیشه ای.

جزییات بیشتر

هیچ امتیاز پاداش برای این محصول وجود ندارد.


0 تومان بدون مالیات.

افزودن به لیست دلخواه

اطلاعات بیشتر

لنز طبی هارد بوستون Boston

 لنز سخت بوستون Boston برای افرادی که کراتوکونوس (قوز قرنیه) یا آستیگماتیسم نامنظم دارند استفاده می شود .لنز بوستون یکی از برندهای رایج لنز سخت یا لنز هارد در بازار ایران می باشد.

نوع لنز هارد RGP، شرکت سازنده: Boston Xo، کشور سازنده انگلستان(uk) مواد تشکیل دهنده پلیمرو... ، منحنی پایه: بستگی به نوع لنز دارد از مایوپی تا کراتوکونوس(قوز قرنیه)، قطر لنزDIA : 8.7 تا 11.2 و برای لنزهای اسکرال تا 12.9، ابرسانی : 48% ، اکسیژن رسانی DK: 160 نمره لنز:costum order، تعداد لنز در بسته بندی اصلی: یک عدد، جنس بستخ بندی شیشه ای. لنز هارد بوستون Boston با قابلیت اکسیژن رسانی خوب همه انچه برای راحتی چشمانتان احتیاج دارید را تامین می کند. این لنز ها از پلیمرهای بسیار خاص و با کیفیت به نام Hexafocon A تهیه شده است. برخلاف لنزهای نرم که بخشی از مواد آن را آب تشکیل داده، این لنزها ۱۰۰٪ پلیمری هستند. در ضمن این امر از رشد و انباشته شدن باکتری‌ها در سطح لنز که می تواند باعث تحریک و یا حتی آسیب به چشم شوند، جلوگیری می‌کند. برخلاف تصور برخی افراد، بکار بردن نوعی نمک در ساختار لنزهای بستون باعث تامیین رطوبت در چشم می‌گردد.

استفاده از تکنولوژی Hexafocon A کمک می‌کند تا نه تنها اکسیژن رسانی کافی، بلکه اکسیژن رسانی بالاتر از تصور در طول استفاده از این نوع لنزها صورت گیرد.

ارسال از طریق پست و پرداخت وجه درب منزل صورت میگیرد.

به دلیل نوسانات ارز برای اطلاع از قیمت با شماره 09134027450 تماس حاصل فرمایید.جهت مشاوره و سفارش کالا کد 59 را به شماره فوق پیامک نمائید.

1 محصولات مشابه در شاخه های مختلف: